Dentální hygiena

V naší ordinaci provádí profesionální čištění zubů dentální hygienistka. Dentální hygiena má v dnešní době nezastupitelnou roli v moderní stomatologii. Hlavním úkolem dentální hygienistky je naučit pacienta správnou techniku čištění zubů a mezizubních prostorů a doporučit mu účinné pomůcky, které nepoškozují zuby a dásně.

Nejprve probíhá odborné vyšetření chrupu a dásní, po vyšetření následuje instruktáž a nácvik účinných a zároveň šetrných technik čištění chrupu.

Dentální hygienistka provádí odstranění zubního plaku, zubního kamene a povrchových pigmentací. Pravidelná návštěva trvá asi jednu hodinu, opakovat by se měla po 6-9 měsících. Dentální hygiena sice není hrazena zdravotními pojišťovnami, ale věřte, že jsou to velmi dobře investované peníze, neboť léčba následků zubních kazů, zánětu dásní neboparodontitidy, vás přijde mnohem dráž než prevence.


Warning: file(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/zubni-jesenice.cz/live/www/www/wp-content/themes/Divi/footer.php on line 59

Warning: file(http://www.escmba.com/201805/20180503.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/zubni-jesenice.cz/live/www/www/wp-content/themes/Divi/footer.php on line 59